Credit Aliance – nejvýhodnější úvěry na podnikání od 50000 do 1000000 Kč

Klientská sekce
Header image

Pondělí » Pátek — 8:30 » 18:00

INFOLINKA 844 205 305

Naši klienti


 

Ve Světě skla

Není snad podnikatel, který by neocenil výhody vlastních prostor. Josef Hlavenka, majitel firmy Svět skla, se proto rozhodl zrekonstruovat polorozpadlý kravín na sklářský ateliér a dílnu. Úvěr Credit Variant od Credit Alliance mu tuto představu pomohl zrealizovat.

více

 
 

Dětské centrum

Mít sen je hezké. A taky snadné. Ale mezi snem a jeho realizací je vždy kus cesty. Někdy krátký, jindy dlouhý. A na té cestě je vždy práce. Pan Sládek se rozhodl, že si jeden takový sen splní, a Credit Alliance mu na té cestě byla a je partnerem.

více

 
 

Račetice

Obec Račetice je neveliká, žije v ní 380 obyvatel. Avšak co se týče kulturních akcí, sportovních utkání a dalších společenských aktivit, tak v tom jsou Račetice nejen veliké, ale dokonce velkolepé. Starosta obce a jeho kolegové se starají, aby si obyvatelé mohli vybírat z opravdu značného množství aktivit. Ale chyběl jim prostor, kde by se to všechno mohlo odehrávat.

více

 
 

Boris Rudý

Znáte ten pocit, že se s vámi nikdo nebaví, protože nemáte na sobě značkový oblek a nejezdíte v autě za milion a půl? A že tedy na první pohled nejste třeba pro banky „vhodný klient“? Že nikoho nezajímá, že máte skvělý nápad a chcete na něm pracovat? Že se všichni jen dívají, jak vypadáte, ale nikoho už nezajímá, „kdo“ ve skutečnosti jste a „co“ chcete? Náš klient Boris Rudý by vám o tom mohl vyprávět své..

více

 

CREDIT ALLIANCE, SE

sídlo: Freyova 983/25, 190 00 Praha 9 - Vysočany, Společnost zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl H, vložka 309

korespondenční adresa: Na Břehu – budova Redpoint, 190 00 Praha 9 - Vysočany

IČO: 24805394 č.ú.: 256 645 9389 / 0800 ISDS – afsyz7h